Goodyear

Goodyear

 

Goodyear lastikleri, her türlü hava ve yol koşulunda olağanüstü performans ve güvenilirlik sağlamak için tasarlanmıştır. Aşınma ve yıpranmaya dayanacak şekilde tasarlanmışlardır ve üstün çekiş, taşıma ve frenleme yeteneklerine sahiptirler.

Goodyear lastikleri, eşit aşınmayı ve daha uzun lastik ömrünü artırmaya yardımcı olan benzersiz bir sırt tasarımıyla üretilmiştir. Lastiğin yanakları, iyi stabilite, kavrama ve zeminde sağlam bir tutunma sağlayan nervürlü bir desenle tasarlanmıştır. Lastikler ayrıca, lastik ile yol yüzeyi arasında su sıkıştığında oluşabilecek su akıntılarını azaltmak için tasarlanmış bir sırt ile birlikte gelir.

Buna ek olarak, Goodyear lastikleri son derece duyarlıdır, yani sürücünün girişlerine hızlı bir şekilde tepki verir ve aracınız üzerinde daha iyi kontrol sağlar. Lastikler ayrıca verimlilik ve minimum yol gürültüsü için üretilmiştir.

Goodyear Lastik Çeşitleri

 

Goodyear lastik çeşitleri günümüzde, lastik endüstrisinde lider olan Goodyear Industries tarafından üretilen devrim niteliğinde yeni bir lastik tasarımıdır. Goodyear lastikler, üstün performans ve güvenilirlik sağlayan benzersiz bir teknoloji ve malzeme karışımına sahiptir.

Başlangıç olarak, Goodyear lastikleri her koşulda maksimum çekiş ve tutuş sağlayan bir sırt tasarımına sahiptir. Sırt, optimum performans için geniş sırt blokları ile birlikte derin yönlü bir V – oluk deseni kullanır. Lastikler ayrıca stabilite ve su tahliyesi için inşa edilmiş sert bir omuz içerir.

Goodyear Lastik Fiyatları

 

Goodyear lastik fiyatları günümüzde sektörel farklılıklara göre değişiklik gösterir. Goodyear lastikler aynı zamanda eşsiz bir dayanıklılığa sahiptir. Sırt, geleneksel lastiklerden daha uzun ömürlü olduğu kanıtlanmış benzersiz bir kauçuk bileşiğinden oluşur. Lastiklerin benzersiz tasarımı, kesiklere ve aşınmalara karşı dayanıklı güçlendirilmiş bir üst yanak içerir. Lastik karkasları ayrıca çeşitli sıcaklıklarda esnek kalmalarını sağlayan güçlendirilmiştir.

Son olarak, Goodyear lastikleri konforlu ve sessiz bir sürüş sunar. Eşsiz sırt deseni, yol gürültüsünü azaltır ve geleneksel lastiklere kıyasla genel sürüş konforunu artırır. Lastikler ayrıca virajlarda ve engebeli yollarda yumuşak, duyarlı bir sürüş sağlamak için özel olarak formüle edilmiştir.

Goodyear lastikleri, lastik endüstrisinde her koşulda olağanüstü performans ve güvenilirlik sunan yeni bir standart belirledi. Goodyear tarafından kullanılan teknoloji ve malzemelerin kombinasyonu ve olağanüstü dayanıklılıkları, onları herhangi bir araç için mükemmel bir lastik haline getirir. Firmamızdan siz de bu ürünleri satın alabilirsiniz.

GOODYEAR MARKA SIFIR LASTİKLERİN LİSTESİNİ VE FİYATLARINI GÖRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ..