Continental

Continental lastik, dünyanın önde gelen lastik üreticilerinden biridir. Binek otomobilden hafif ve ağır ticari araç lastiklerine kadar çeşitli lastiklerin yanı sıra arazi araçları için özel lastikler sunar. Şirket, 1871 yılında otomotiv endüstrisi için kauçuk ürünleri üretmeye başladığında kuruldu. Yıllar geçtikçe, dünyanın en büyük lastik üreticilerinden biri haline geldi.

Continental’in lastikleri mükemmel performansları ve uzun ömürleri ile bilinir ve Continental’in lastikleri her türlü yol koşulunda maksimum çekiş ve kontrol sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Islak ve karla kaplı yollar gibi farklı yol koşullarını idare etmek için tasarlanmış gelişmiş sırt desenleri ve bileşikleri vardır.

Continental  Lastik Çeşitleri

 

Continental lastik çeşitleri, hava koşullarından bağımsız olarak üstün yol tutuş ve frenleme performansı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Üstün performanslarının yanı sıra Continental lastikleri de maksimum dayanıklılık sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Lastikleri, delinmelere ve aşınmaya karşı dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır, uzun ömür ve gelişmiş güvenlik sağlar.

Continental  Lastik Fiyatları

 

Continental  lastik fiyatları günümüzde çeşitten çeşide değişirContinental lastikler ayrıca müşteriye gönül rahatlığı sağlayan genişletilmiş bir garanti ile birlikte gelir. Üstün performansları, dayanıklılıkları ve uzatılmış garantileriyle Continental lastikleri, yüksek kaliteli ve güvenilir bir lastik arayan herkes için ideal seçimdir. Performansları ve dayanıklılıkları ile tanınırlar ve 150 yılı aşkın bir süredir sürücüler tarafından güvenilmektedirler.

Mükemmel konfor, dayanıklılık ve güvenlik sunar. Şirketin lastikleri ayrıca ıslak, kuru ve arazi koşullarında en üst düzeyde performans sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Continental lastikler, en yeni nesil run – flat lastikler gibi gelişmiş teknolojiler ve malzemelerle üretilmektedir. Bunlar, bir lastik patladığında bile maksimum konfor, performans ve kilometre performansı sunmak üzere tasarlanmıştır.

Lastiklerin yanı sıra Continental, fren balataları ve fren diskleri gibi diğer otomotiv parçalarını da üretmektedir. Bu ürünler, tüm araçlar için en iyi performansı ve güvenliği sağlamak üzere tasarlanmıştır. Continental lastikleri dünya çapında mevcuttur ve şirket ayrıca müşterilerine en üst düzeyde hizmet ve destek sunmaktadır. Aracınız için güvenilir ve uzun ömürlü bir lastik arıyorsanız, Continental lastikleri mükemmel bir seçimdir. Firmamızdan hizmetler alabilirsiniz.

Continental marka sıfır lastik çeşitleri ve fiyatlarını görmek için buraya tıklayınız..